نامزد رونالدو علیه او افشاگری میکند.

نشریه ایتالیای (( نوولا )) نوشته ((جما اتکینسون)) نامزد سابق کریس رونالدو میخواهد خقایقی از زندگی این مهره خوش چهره دنیا ساخته و آخرت باخته را در اختیار روزنامه ها قرار دهد. این خانم برای اینکه زهر چشم بگیرد و ثابت کند بلوف نزده، یک سری اطلاعات خیلی شخصی از دوران زندگی مشترکش با رونالدو هم رو کرده است. فکرتان جای بد نرود. مثلا گفته رونالدو در تعطیلات، ماری جوانا و کوکائین مصرف میکرده است. شرح اینن خانم و افشاگری اش را بدون جرح و تعدیل و به سبک یکی از مجلات در همین زیر بخوانید:

صبح یک روز تابستانی زنی جوان و برازنده در حالی که به پهنای صورت اشک میریخت، وارد دفتر شد.او خود را  ((جما اتکینسون)) فرزند مهراب، به شماره شناسنامه 0911 صادره از بندر لیورپول معرفی کرد. در حالیکه جای کبودی زیر چشمش را می پوشاند به ما گفت: مدتی قبل کریستیانو رونالدو معروف به کریس خوش چهره با مطرح کردن موضوع ازدواج با من طرح دوستی ریخت و خودش را به خانواده ما نزدیک و نزدیکتر کرد. او با معرفی خودش به عنان یک تاجر فرش متمول که دکترای بازرگانی از دانشگاه اکسفورد دارد، رفته رفته جای خودش را در دل من باز کرد و درست زمانی که داشت عروسیمان جور میشد، مرغ از قفس پرید و زندگی من را سیاه و تباه کرد. بعد از اینکه به او مراجعه کردم و خواستم برگردد، مرا به باد کتک گرفت. او اهل بخیه بود و از منقل به صورت حرفه ای استفاده می کرد.

بعد ها مشخص شد که او نه تنها تاجر نیست، بلکه بازیکن یکی از تیم های در پیت اسپانیایی به نام رئال به اصطلاح مادرید است. او شب ها تا خرسش را بغل نمی کرد خوابش نمی بردقهقهه و من خجالت میکشیدم.از شما تقاضای رسیدگی دارم.

منبع: مجله جام جم - شماره 319-صفحه 16

 خودتان قضاوت کنید... ایا این مرد قهرمان شماست. سوال

نظر از یاد نرود....

تاريخ : ۱۳٩٠/٥/٢ | ٢:٠٤ ‎ب.ظ | نویسنده : ☺☻ AliSpeeD ☺☻ | نظرات ()
.: Weblog Themes By BlackSkin :.